Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rovinieta 12 luni categoria B – Transport marfa MTMA <=3,5t

Număr anunț
DA41094632
Autoritate contractantă
Comuna Serbauti (CUI 15588368)
Furnizor / câștigător
CASIER TOTAL S.R.L. (CUI 41225086)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,42 RON
Valoare atribuită
495,42 RON
Data publicării
02.09.2026 10:43
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,42 RON

din 495,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.