Ofertă acceptată Cumpărare directă

Server Lanberg AK-1001-B rack accessory Rack shelf

Număr anunț
DA41085947
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
Cod CPV
32442200-5 · Cutii de conexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,50 RON
Valoare atribuită
119,50 RON
Data publicării
01.09.2026 11:36
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,50 RON

din 119,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.