Ofertă acceptată Cumpărare directă

Catalog 148x210 si catalog 24x24

Număr anunț
DA41084814
Autoritate contractantă
ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
Furnizor / câștigător
AZERO SRL (CUI 13959117)
Cod CPV
22461000-9 · Cataloage (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
01.09.2026 10:42
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.