Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in management pentru Construire Centru Multifunctional
- Număr anunț
- DA41082571
- Autoritate contractantă
- ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
- Furnizor / câștigător
- CVB CONSULTING S.R.L. (CUI 48154969)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.000 RON
- Valoare atribuită
- 180.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:59
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
180.000 RON
din 180.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro