Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii IT&C eveniment 19-20 septembrie 2026: internet, echipamente wireless, implementare

Număr anunț
DA41076317
Autoritate contractantă
ARTE SI EVENIMENTE URBANE BUCURESTI (CUI 54533169)
Furnizor / câștigător
INTERKEN MEDIA S.R.L. (CUI 39336031)
Cod CPV
72212200-1 · Servicii de dezvoltare de software pentru retele, internet si intranet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.943,21 RON
Valoare atribuită
16.943,21 RON
Data publicării
31.08.2026 11:26
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.943,21 RON

din 16.943,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.