Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medii de cultura

Număr anunț
DA41098043
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. (CUI RO28399247)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
448,40 RON
Valoare atribuită
448,40 RON
Data publicării
02.09.2026 13:15
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

448,40 RON

din 448,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.