Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse vinificatie

Număr anunț
DA41097002
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (SCDVV) IASI - ACTIVITATE ECONOMICA (CUI RO3418718)
Furnizor / câștigător
ENOPRODIS INGINERIE SRL (CUI 31949855)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.260 RON
Valoare atribuită
3.260 RON
Data publicării
02.09.2026 12:29
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.260 RON

din 3.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.