Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camera web Logitech Brio 500, Full HD 1080p, negru

Număr anunț
DA41096566
Autoritate contractantă
Comuna Bujoreni (Primaria Comunei Bujoreni) (CUI 2541010)
Furnizor / câștigător
EXPRESS SOFT SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO36570894)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
444 RON
Valoare atribuită
444 RON
Data publicării
02.09.2026 12:08
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

444 RON

din 444 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.