Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRORAM MASA SANATOASA

Număr anunț
DA41095643
Autoritate contractantă
Comuna Tantareni (CUI 4666401)
Furnizor / câștigător
TAVERNA DROBETA 2007 SRL (CUI RO19333049)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521.140,20 RON
Valoare atribuită
521.140,20 RON
Data publicării
02.09.2026 11:26
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521.140,20 RON

din 521.140,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.