Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile Konica MInolta 300i

Număr anunț
DA41095055
Autoritate contractantă
COMUNA DURNESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3373420)
Furnizor / câștigător
POWERLINE SRL (CUI 19037531)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619,84 RON
Valoare atribuită
619,84 RON
Data publicării
02.09.2026 11:00
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619,84 RON

din 619,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.