- Număr anunț
- DA41094839
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- AVI LAB S.R.L. (CUI RO44471166)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.972,31 RON
- Valoare atribuită
- 4.972,31 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 10:50
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.972,31 RON
din 4.972,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro