Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAGICUS whiteMUSK 2,5lt

Număr anunț
DA41092576
Autoritate contractantă
FUNDATIA DE PROTEJARE A MONUMENTELOR ISTORICE DIN JUDETULBIHOR (CUI 17394856)
Furnizor / câștigător
HAGLEITNER HYGIENE ROMÂNIA SRL (CUI RO25136300)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.503,06 RON
Valoare atribuită
1.503,06 RON
Data publicării
02.09.2026 09:08
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.503,06 RON

din 1.503,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.