Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE SCHIMB POMPA SPECK

Număr anunț
DA41079173
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
I PARTS S.R.L. (CUI 52357619)
Cod CPV
42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.842,14 RON
Valoare atribuită
16.842,14 RON
Data publicării
31.08.2026 13:47
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.842,14 RON

din 16.842,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.