Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURS ACREDITAT - CADRU TEHNIC ÎN DOM. PREVENIRII ȘI STINGERII INCENDIILOR - COD COR 541902/ CURS ACR
- Număr anunț
- DA41099805
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.080 RON
- Valoare atribuită
- 2.080 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 14:38
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.080 RON
din 2.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro