Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de catering

Număr anunț
DA41099716
Autoritate contractantă
GRADINITA P.P. AMICII CONSTANTA (CUI 4300833)
Furnizor / câștigător
HORECA TEAM SERVICE SRL (CUI RO36588646)
Cod CPV
50883000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.598,20 RON
Valoare atribuită
1.598,20 RON
Data publicării
02.09.2026 14:33
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.598,20 RON

din 1.598,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.