Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv de rid. din lant (PF) LRG-4-425 2m (*) PB 2000kg PT 0-90* 4250kg PT 90-120* 3000kg

Număr anunț
DA41099227
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA SA (CUI RO201233)
Furnizor / câștigător
ALFA CLUJ SRL (CUI RO8876716)
Cod CPV
42416300-8 · Dispozitive de ridicare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815 RON
Valoare atribuită
815 RON
Data publicării
02.09.2026 14:10
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815 RON

din 815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.