Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse piese de schimb

Număr anunț
DA41099024
Autoritate contractantă
SC AQUA SYSTEM MARACINENI (CUI 40066217)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.266,12 RON
Valoare atribuită
5.266,12 RON
Data publicării
02.09.2026 13:59
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.266,12 RON

din 5.266,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.