Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RED a loc de consum perm. statii de reinc. pt veh. el. in com. Dorolt, str. Dorolt, nr. 101, jud. SM
- Număr anunț
- DA41098994
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOROLT (CUI 3963889)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO GAVRĂU SRL (CUI RO29987750)
- Cod CPV
- 45317300-5 · Lucrari de instalare electrica de aparate de distributie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:57
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.800 RON
din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro