Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii transport Split - Belgrad - Lugoj
- Număr anunț
- DA41098747
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL LUGOJ (CUI 14847979)
- Furnizor / câștigător
- SIMPLICITY SRL (CUI RO17888035)
- Cod CPV
- 63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.938 RON
- Valoare atribuită
- 2.938 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:46
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.938 RON
din 2.938 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro