Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparare si intretinere a centralelor termice

Număr anunț
DA41097488
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEMENELE (CUI 17404283)
Furnizor / câștigător
CALORGAL S.R.L. (CUI RO30925017)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.568,30 RON
Valoare atribuită
22.568,30 RON
Data publicării
02.09.2026 12:50
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.568,30 RON

din 22.568,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.