Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU REPARATIE IVECO IRISBUS

Număr anunț
DA41097263
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
AUTOSEL CARS & TRUCKS SRL (CUI RO34515451)
Cod CPV
50113000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.040 RON
Valoare atribuită
7.040 RON
Data publicării
02.09.2026 12:41
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.040 RON

din 7.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.