Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii pentru grupul electrogen GEBAS-A-150RWC TIP R-6105 IZLD, 150KVA

Număr anunț
DA41097204
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
APETRĂCHIOAEI P. VASILICĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 42558917)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.475 RON
Valoare atribuită
5.475 RON
Data publicării
02.09.2026 12:39
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.475 RON

din 5.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.