Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare ACFN de precizie medie pana la 30 kg,Servicii de verificare ACFN

Număr anunț
DA41093220
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Furnizor / câștigător
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
307,51 RON
Valoare atribuită
307,51 RON
Data publicării
02.09.2026 09:40
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

307,51 RON

din 307,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.