Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Oferta -Scheme cu valoare de consens runda NOIEMBRIE
- Număr anunț
- DA41081541
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA LABORATOARELOR DIN ROMANIA - ROLAB (CUI RO15929708)
- Cod CPV
- 73430000-5 · Testare si evaluare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.340 RON
- Valoare finală
- 1.340 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 16:54
- Data finalizării
- 02.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.