Ofertă refuzată Cumpărare directă

REVIZIE CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA41070384
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANDREIASU DE JOS (CUI 22885191)
Furnizor / câștigător
CAT INSTAL SRL (CUI 17510780)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.958,68 RON
Valoare finală
4.958,68 RON
Data publicării
28.08.2026 11:46
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.