Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile conform oferta #SO160027

Număr anunț
DA41096389
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Speciala "SZENT ANNA (CUI 4245844)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS SRL (CUI RO15437993)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,09 RON
Valoare atribuită
352,09 RON
Data publicării
02.09.2026 11:59
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,09 RON

din 352,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.