Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparatura pentru funcionarea Ghiseul.ro

Număr anunț
DA41089459
Autoritate contractantă
COMUNA SACEL (CUI 4367663)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.064,50 RON
Valoare atribuită
6.064,50 RON
Data publicării
01.09.2026 14:17
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.064,50 RON

din 6.064,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.