Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etansare AUMA Double Seal

Număr anunț
DA41078210
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
SAUTECH SRL (CUI RO23638564)
Cod CPV
31131100-4 · Sisteme de actionare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.304,40 RON
Valoare atribuită
52.304,40 RON
Data publicării
31.08.2026 12:58
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.304,40 RON

din 52.304,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.