Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RASCHETAT SI LACUIT PARCHET LEMN STEJAR
- Număr anunț
- DA41098852
- Autoritate contractantă
- CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ DUMBRĂVENI (CUI 4240855)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT DESIGN MED SRL (CUI RO25542333)
- Cod CPV
- 45432113-9 · Parchetare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.369,80 RON
- Valoare atribuită
- 19.369,80 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:51
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.369,80 RON
din 19.369,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro