Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare faza SF Amenajare Hidroenergetica Valea Lazaroaia si racord la SEN

Număr anunț
DA41097162
Autoritate contractantă
COMUNA TIHA-BARGAULUI (CUI 4427102)
Furnizor / câștigător
4C PROJECT CONSULTING SRL (CUI RO23108177)
Cod CPV
71323100-9 · Servicii de proiectare a sistemelor de energie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203.500 RON
Valoare atribuită
203.500 RON
Data publicării
02.09.2026 12:37
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203.500 RON

din 203.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.