Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingătoare portative (extinctoare) pentru IFR Scolara cod SMIS 328250
- Număr anunț
- DA41096654
- Autoritate contractantă
- COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
- Furnizor / câștigător
- STAR STING SRL (CUI 25408111)
- Cod CPV
- 35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.148 RON
- Valoare atribuită
- 5.148 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 12:12
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.148 RON
din 5.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro