Ofertă acceptată Cumpărare directă

Avhizitii servicii de reparare laptop

Număr anunț
DA41096609
Autoritate contractantă
?coala Gimnaziala "Marton Aron" Sândominic (CUI 12841260)
Furnizor / câștigător
COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
Cod CPV
50321000-1 · Servicii de reparare a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,29 RON
Valoare atribuită
165,29 RON
Data publicării
02.09.2026 12:10
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,29 RON

din 165,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.