Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare avarii accidentale statie asflat Seica Mare

Număr anunț
DA41095987
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
PRIVAT CONSULTING-BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 24047426)
Cod CPV
66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.936,16 RON
Valoare atribuită
12.936,16 RON
Data publicării
02.09.2026 11:40
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.936,16 RON

din 12.936,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.