Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII VERIFICARE HIDRANT INTERIOR

Număr anunț
DA41095876
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI (CUI 4277889)
Furnizor / câștigător
FORM CONSULT SRL (CUI RO23461011)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
660 RON
Valoare atribuită
660 RON
Data publicării
02.09.2026 11:36
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

660 RON

din 660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.