Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fibra Optica cu fluorescenta ICG

Număr anunț
DA41081769
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
STRYKER ROMANIA SRL (CUI 12704530)
Cod CPV
44320000-9 · Cabluri si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.620 RON
Valoare atribuită
3.620 RON
Data publicării
01.09.2026 07:41
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.620 RON

din 3.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.