Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA41068339
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Petri Mor Nusfalau (CUI 4495255)
- Furnizor / câștigător
- ANTENA DIGITAL SAT S.R.L. (CUI 40249427)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.900 RON
- Valoare finală
- 4.900 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:46
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.