Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fomicyt 40mg/ml, 4g,X 10 fl.pulb.pt sol.perfuz.,(fosfomicinum)
- Număr anunț
- DA41098210
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
- Furnizor / câștigător
- CHIMIMPORTEXPORT PLURIMEX SRL (CUI RO12498)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.225,35 RON
- Valoare atribuită
- 4.225,35 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:23
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.225,35 RON
din 4.225,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro