Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipamente pentru supraveghere aeriană – UAV – Drone

Număr anunț
DA41097724
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC TIHUTA COLIBITA RA (CUI RO25336481)
Furnizor / câștigător
FOX NATURALIS SRL (CUI 32109317)
Cod CPV
34968100-1 · Sistem de supraveghere pentru aeroport (SUR) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.790 RON
Valoare atribuită
41.790 RON
Data publicării
02.09.2026 13:01
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.790 RON

din 41.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.