Ofertă acceptată Cumpărare directă

DACIA DUSTER expression hybrid-G150 4x4

Număr anunț
DA41097680
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 4402736)
Furnizor / câștigător
AUTO COBALCESCU SRL (CUI RO1590376)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.313,63 RON
Valoare atribuită
117.313,63 RON
Data publicării
02.09.2026 12:59
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.313,63 RON

din 117.313,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.