Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DACIA NOUA DACIA LOGAN journey ECO-G 120
- Număr anunț
- DA41068062
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- DACIA SERVICE CLUJ S.R.L. (CUI 41913620)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.500 RON
- Valoare finală
- 82.500 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 09:28
- Data finalizării
- 02.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.