Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse Wireless LOGITECH Signature M650 Large Dual Mode 2000

Număr anunț
DA41095066
Autoritate contractantă
OPERA ROMANA CRAIOVA (CUI 4553186)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,88 RON
Valoare atribuită
133,88 RON
Data publicării
02.09.2026 11:00
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,88 RON

din 133,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.