Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dislocare, transport deseuri, deplasare la locatia indicata
- Număr anunț
- DA41098326
- Autoritate contractantă
- ORAS COVASNA (CONSILIUL LOCAL ORAS COVASNA) (CUI 4404613)
- Furnizor / câștigător
- TEGA SA (CUI RO8670570)
- Cod CPV
- 98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.149,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.149,20 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 13:28
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.149,20 RON
din 1.149,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro