Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA41087281
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39525100-9 · Carpe de sters praful (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,16 RON
Valoare atribuită
935,16 RON
Data publicării
01.09.2026 12:38
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,16 RON

din 935,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.