Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PENTRU MONTAT AER CONDITIONAT

Număr anunț
DA41075479
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC WELD PROTECT S.R.L. (CUI 47846422)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
849,45 RON
Valoare atribuită
849,45 RON
Data publicării
31.08.2026 10:42
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

849,45 RON

din 849,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.