Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE STINGĂTOR P50

Număr anunț
DA41099303
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ,,ALEXANDRU BORZA" GEOAGIU (CUI 3365125)
Furnizor / câștigător
LAZĂR COMPANY AGREMENT SRL (CUI 26707499)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.045 RON
Valoare atribuită
4.045 RON
Data publicării
02.09.2026 14:13
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.045 RON

din 4.045 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.