Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole de baie și bucătărie conform RN 1219/27.08.2026

Număr anunț
DA41099114
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.612,37 RON
Valoare atribuită
1.612,37 RON
Data publicării
02.09.2026 14:03
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.612,37 RON

din 1.612,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.