Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizarea documentatiilor suport necesare pregatirii si depunerii cererii de finantare

Număr anunț
DA41098438
Autoritate contractantă
COMUNA SOARS (CUI 4384621)
Furnizor / câștigător
MEDA RESEARCH SRL (CUI RO17700610)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
02.09.2026 13:33
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.