Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cazare externa Franta 08-11 Septembrie De La Porte Doree 3* – 2418.45 lei/noapte/camera

Număr anunț
DA41097921
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE IN INFORMATICA - ICI (CUI RO2785503)
Furnizor / câștigător
EVA TOURS AND EVENTS S.R.L. (CUI 50444352)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.510,70 RON
Valoare atribuită
14.510,70 RON
Data publicării
02.09.2026 13:10
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.510,70 RON

din 14.510,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.