Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE CONSULTANȚĂ DEPUNERE CERERE DE FINANȚARE
- Număr anunț
- DA41077667
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADUCANENI (CUI 4540356)
- Furnizor / câștigător
- SEARCH GREEN MANAGEMENT SRL (CUI RO14816328)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare finală
- 10.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 12:30
- Data finalizării
- 02.09.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.