Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lista materiale 1

Număr anunț
DA41098799
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ELECTROSISTEM SRL (CUI RO12395478)
Cod CPV
42961000-0 · Sisteme de comanda si control (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.104,35 RON
Valoare atribuită
3.104,35 RON
Data publicării
02.09.2026 13:49
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.104,35 RON

din 3.104,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.